Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac POSŁANIOWY LATEX JANPOL 80x190 nawierzchniowy – OUTLET

585,00 zł 380,25 zł

Materac nawierzchniowy Posłaniowy Latex Janpol w zdejmowanym pokrowcu Smart. Materac w rozmiarze: 80x190 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac POSŁANIOWY LATEX JANPOL 80x190 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 80x190, Pokrowiec: Smart 1 380,25
585,00

Materace nawierzchniowe są równie przydatne, jak klasyczne materace sypialniane. Materac Posłaniowy Latex świetnie sprawdzi się w każdej sypialni. Może on spełniać funkcję przenośnego materaca podczas plenerowych noclegów, ale i być dodatkowym nakryciem na codziennie użytkowany model. Rozwiązanie to pozwala zadbać o komfortowy sen oraz o dłuższą żywotność sypialnianego materaca. Lateksowy wkład modelu zapewnia ochronę przed bakteriami oraz perfekcyjne podparcie całego ciała użytkownika. Materac znajduje się w zdejmowanym pokrowcu Smart, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, w sklejonej oryginalnej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Materac Posłaniowy Latex Janpol
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL