• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
Wyprzedaż
HILDING

Materac TANGO HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

1 459,00 zł 802,45 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 802,45 zł

Materac kieszeniowy Tango z kolekcji Hilding w zdejmowanym pokrowcu Velvet New. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Model Tango firmy Hilding został skonstruowany przy użyciu sprężyn kieszeniowych. Oznacza to, że każdą z nich umieszczono w osobnej kieszeni. Dzięki temu materac ugina się tylko w tych miejscach, na których leży użytkownik. Opcja ta jest bardzo pomocna w przypadku osób odczuwających ból i dyskomfort podczas snu. Dodatkowymi materiałami, podnoszącymi poziom snu oraz odpoczynku, są dwie piany, dbające o właściwe podparcie kręgosłupa, a także utrzymanie materaca w czystości. Materac wyposażono w antybakteryjny pokrowiec Velvet New, który należy prać w temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Widoczne zmechacenia oraz zabrudzenia. Przed użytkowaniem należy odświeżyć pokrowiec. Na materac nałożony został rabat w wysokości 45%. Materac można obejrzeć w salonie w Lublinie, przy ul. Diamentowej 2. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Tango Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
Wyprzedaż
HILDING