Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac DANCE HILDING 80x200 hybrydowy – OUTLET

2 409,00 zł 1 686,30 zł

Materac hybrydowy Dance Hilding ze zdejmowanym pokrowcem. Wymiary: 80x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac DANCE HILDING 80x200 hybrydowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Italiano 1 1 686,30
2 409,00

7-strefowy materac Dance Hilding to świetna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę i perfekcyjne dopasowanie. Model ma aż 28 cm wysokości, dlatego użytkownik, kładąc się na nim, przyjemnie otula swoje ciało. Dodatkowo umieszczone we wnętrzu materaca sprężyny Pocket Plus stanowią bardzo dobre podparcie dla zmęczonego po całym dniu kręgosłupa. Materac wyposażono w zdejmowany antyalergiczny pokrowiec Italiano. Takie rozwiązanie umożliwia niejednokrotnie pranie wierzchniej warstwy materaca, aby zawsze była czysta i świeża. Maksymalna temperatura prania to 40 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, bez śladów użytkowania. Model dostępny do obejrzenia w salonie w Radomiu. Na materac zostało nałożone 30% rabatu. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 CM
Materac Dance Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż