Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-55%
Wyprzedaż
CUREM

Materac .REG CUREM 80x200 piankowy – OUTLET

5 779,00 zł 2 600,55 zł

Materac piankowy .REG z kolekcji Curem w rozmiarze 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac .REG CUREM 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 2 600,55
5 779,00

Materac .Reg Curem to model, w którym wykorzystano materiały o najlepszych parametrach. Wierzchnia warstwa wkładu powstała z pianki Serene, która posiada w swojej strukturze mikrokapsułki odprowadzające ciepło dzięki technologii SAT (Supportive Air Technology). Za sztywność i stabilność konstrukcji odpowiada pianka Fusion, a wykonane na niej nacięcia wspomagają wentylację i wyznaczają 7 stref twardości. Dopasowanie modelu .Reg do anatomii użytkownika to zasługa materiału Visco, który z kolei dostosowuje swoje parametry do zmieniającego się ciepła ciała.
UWAGA! Materac poekspozycyjny. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 55%. Materac można obejrzeć w salonie w Poznaniu, przy ul. Szwedzkiej 10a (Galeria HOMEPARK FRANOWO). Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Reg Curem
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
CUREM