Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac DEMETER JANPOL 180x200 lateksowy – OUTLET

3 599,00 zł 2 519,30 zł

Materac lateksowy Demeter Janpol w zdejmowanym pokrowcu Silver. Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac DEMETER JANPOL 180x200 lateksowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Silver Protect 1 2 519,30
3 599,00

Materac Demeter w całości składa się z pianki lateksowej. Jest to blok materiału doskonale podpierający ciało użytkownika podczas snu czy odpoczynku. Podział powierzchni na strefy o różnej twardości zapewnia perfekcyjne dopasowanie do kształtu sylwetki śpiącego. Model Demeter, poprzez swoje właściwości, jest polecany osobom, które odczuwają dolegliwości bólowe kręgosłupa. Struktura materiału charakteryzuje się doskonałą przewiewnością, dzięki czemu we wnętrzu modelu nie gromadzą się kurz, roztocza oraz wilgoć. Lateks ma również działanie antybakteryjne i antyalergiczne. Materac, dzięki elastyczności punktowej, dostosowuje się do zmian pozycji w trakcie snu. Dodatkowo na powierzchni, w wyniku zmiennego nacisku, nie powstają trwałe deformacje. Materac jest dostępny w pokrowcu Silver Protect, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 40 st. C.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w folii zastępczej. Widoczne dwie dziurki w pokrowcu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Demeter Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL