Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-27%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny

Materac MAKARENA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

2 789,00 zł 2 035,97 zł

Materac kieszeniowy Makarena Hilding w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MAKARENA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 2 035,97
2 789,00

Materac Makarena Hilding to idealny produkt dla osób zmagających się z różnego rodzaju dolegliwościami zdrowotnymi. Do budowy wkładu wykorzystano sprawdzony rdzeń Multipocket, na który składają się sprężyny zamknięte w indywidualnych saszetkach materiałowych. Reagują one punktowo na nacisk, redukując nieprzyjemne uczucie falowania. Uzyskane w ten sposób optymalne podparcie ułatwia rozluźnienie mięśni, co jest kluczowe do ich regeneracji. Wierzchnia warstwa z pianki lateksowej dodatkowo wykazuje właściwości antyalergiczne, a także nie gromadzi w swojej strukturze nieprzyjemnych zapachów.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 27%. Materac można obejrzeć w salonie w Poznaniu, przy ul. Szwedzkiej 10a (Galeria HOMEPARK FRANOWO) Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Makarena Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny