Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-15%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac STEP HILDING 180x200 kieszeniowy – OUTLET

929,00 zł 789,65 zł

Wygodny materac Step Hilding w rozmiarze 180x200. Materac w pokrowcu Silver.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac STEP HILDING 180x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Silver 1 789,65
929,00

Materac Step Hilding to oferująca siedem stref twardości konstrukcja, która swoje właściwości zawdzięcza rdzeniowi z elastycznych sprężyn kieszeniowych. To powszechnie stosowane rozwiązanie oferuje stabilne podparcie wszystkich rejonów kręgosłupa, a w połączeniu z miękką pianką Flexifoam materac staje się gwarancją spokojnego snu. Na powierzchni wkładu wydzielono siedem stref twardości, które podpierają każdą część ciała w optymalny sposób. Do modelu Step dołączony jest pokrowiec Silver, którego przepuszczalna tkanina chroni przed rozwojem szkodliwych mikroorganizmów. Jego kolejnym atutem jest możliwość prania w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac rozrolowany, delikatne odbarwienia na pokrowcu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 15%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Step Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość