Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac BABY COMFORT MATERASSO 60x120 dziecięcy – OUTLET

369,00 zł 295,20 zł

Dziecięcy materac Baby Comfort Materasso w rozmiarze 60x120 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac BABY COMFORT MATERASSO 60x120 dziecięcy – OUTLET Rozmiar: 60x120 1 295,20
369,00

Materac Baby Comfort to propozycja przygotowana z najwyższą starannością, odpowiednia do dziecięcych łóżeczek. Każdy z rodziców pragnie bowiem jak najlepiej zadbać o zdrowy rozwój swojej pociechy. Z tej właśnie okazji firma Materasso stworzyła model, pozwalający spełnić wysokie wymagania najmłodszych klientów. Prawidłowe ułożenie kręgosłupa gwarantuje wkład z wysokoelastycznej pianki, odznaczającej się porowatą strukturą. Materiał pozostaje dzięki temu nie tylko odporny na odkształcenia, ale przez jego otwarte komórki stale przepływa powietrze. Właściwości te zapewniają najwyższy poziom higieny snu każdego dziecka, które będzie wypoczywać na materacu Baby Comfort.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 10 CM
Materac Baby Comfort Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO