Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac FLAMENCO HILDING 140x200 kieszeniowy – OUTLET

2 069,00 zł 1 448,30 zł

Wysokiej jakości materac Flamenco w rozmiarze 140x200 i pokrowcu Tencel.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FLAMENCO HILDING 140x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Tencel 1 1 448,30
2 069,00

Materac Flamenco Hilding to niezwykle uniwersalny model, a oferowany przez niego stopień podparcia można łatwo dostosować do własnych preferencji, dzięki opcji korzystania z dwóch stron użytkowych. Każda z nich odznacza się innym stopniem twardości, a stało się to możliwe poprzez zastosowanie różnych materiałów. Rdzeń odpowiadający za sztywność i elastyczność konstrukcji to siedmiostrefowe sprężyny Multipocket. Z jednej strony pokryto je warstwą antyalergicznego lateksu, z drugiej natomiast zastosowano piankę wysokoealstyczną. Za świeżość i higienę odpowiedzialny jest system otworów przecinających wkład, który wymusza ciągłą cyrkulację powietrza.
UWAGA! Materac w rolce, dwa małe zaciągnięcia na pokrowcu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Flamenco Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość