• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac CORA JANPOL 80x190 kieszeniowy – OUTLET

1 349,00 zł 944,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 011,75 zł

Materac Cora z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Puroactive. Wymiary: 80x190 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Cora Janpol to produkt oparty na zaawansowanym wkładzie ze sprężyn kieszeniowych, gdzie na każdy metr kwadratowy przypada imponująca liczba 260 sztuk. Takie rozmieszczenie gwarantuje precyzyjną pracę każdej sprężyny, eliminując efekt przenoszenia się drgań na powierzchni materaca. Dzięki podziałowi wkładu na 7 stref twardości, zapewniane jest stabilne podparcie dla kręgosłupa, a odpowiednią miękkość gwarantuje starannie dobrana kombinacja różnych rodzajów pianek. Całość wzmacnia przekładka filcowa, która oddziela system sprężynowy od pozostałych warstw materaca. Antyalergiczne właściwości gwarantuje zastosowanie lateksu pozyskiwanego z mleczka kauczukowego, który nie tylko nie przyciąga kurzu, a także hamuje rozwój roztoczy i innych szkodliwych mikroorganizmów. Materac umieszczony w pokrowcu Puroactive, który można prać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Cora Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL