Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-45%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

2 579,00 zł 1 418,45 zł

Wysokiej jakości materac Original Multi Pan Materac w rozmiarze 180x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Medicott Silver 1 1 418,45
2 579,00

Model Original Multi, pochodzący z unikalnej kolekcji Pan Materac, to sprawdzone zestawienie materiałów najwyższej jakości. Sztywność i stabilność uzyskana została dzięki dopracowanemu wkładowi, wykonanemu w technologii Multipocket. To wyjątkowo gęsto ułożone sprężyny w saszetkach materiałowych, które pracują niezależnie od siebie. Ich działanie zapewnia indywidualne podparcie każdego rejonu ciała, zależnie od wywoływanego nacisku. Całość obudowano pianką wysokoelastyczną, która jest znacznie twardsza i bardziej wytrzymała na odkształcenia niż klasyczne materiały poliuretanowe. Wierzchnia warstwa z lateksu w kształcie Eggs Shape ma działanie antyalergiczne.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie bardzo dobrym, widoczna jedna plama i odbarwienie, brak oryginalnej folii, zapakowany w stretch. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 45%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Original Multi Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC