Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny

Materac MAKARENA HILDING 100x200 kieszeniowy – OUTLET

2 869,00 zł 2 008,30 zł

Materac Makarena marki Hilding z wkładem kieszeniowym. Materac w rozmiarze 100x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MAKARENA HILDING 100x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 100x200, Pokrowiec: Merced 1 2 008,30
2 869,00

Materac Makarena Hilding to innowacyjny produkt łagodzący problemy zdrowotne. Jego wkład tworzy dokładnie przemyślany układ sprężyn, a każda z nich pracuje oddzielnie. Umieszczono je w specjalnych kieszonkach materiałowych, dzięki czemu materac oferuje punktowe podparcie każdej części ciała. Drgania powstające przy zmianie pozycji snu nie przenoszą się na partnera, dlatego model Makarena polecany jest w szczególności dla wypoczywających razem par. Połączenie pianek lateksowej i Visco tworzy w wierzchniej warstwie przyjemnie otulającą powierzchnię, gwarantującą komfortową regenerację. Wysoką jakość potwierdza przyznanie materacowi statusu wyrobu medycznego.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, brak oryginalnej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Makarena Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny