• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac FIDES JANPOL 160x200 lateksowy – OUTLET

4 299,00 zł 3 439,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 439,20 zł

Materac lateksowy Fides Janpol w pokrowcu Microtencel. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Fides Janpol to propozycja skierowana do klientów zmagających się z dolegliwościami alergicznymi. Wkład w postaci bloku lateksowego chroni przed rozwojem bakterii i grzybów, a struktura tego materiału zapobiega osiadaniu oraz gromadzeniu się kurzu. Istotny wpływ na świeżość, a także higienę ma unikalny system otworów. Gwarantuje on bowiem stały przepływ powietrza przez rdzeń materaca, dzięki czemu produkt oferuje optymalny mikroklimat snu. Zapewniona przez model Fides zdrowa pozycja kręgosłupa, w połączeniu z delikatnym wrażeniem miękkości, to doskonały sposób na spokojny sen. Materac znajduje się w pokrowcu Microtencel, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, zrolowany w oryginalnej folii. Widoczne miejsca, w których folia została sklejona taśmą. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Fides Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL