Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-25%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac FIDES JANPOL 90x200 lateksowy – OUTLET

2 535,00 zł 1 901,25 zł

Materac lateksowy Fides Janpol w zdejmowanym pokrowcu Silver. Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FIDES JANPOL 90x200 lateksowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 1 901,25
2 535,00

Materac Fides Janpol to propozycja skierowana do klientów zmagających się z dolegliwościami alergicznymi. Wkład w postaci bloku lateksowego chroni przed rozwojem bakterii i grzybów, a struktura tego materiału zapobiega osiadaniu oraz gromadzeniu się kurzu. Istotny wpływ na świeżość, a także higienę ma unikalny system otworów. Gwarantuje on bowiem stały przepływ powietrza przez rdzeń materaca, dzięki czemu produkt oferuje optymalny mikroklimat snu. Zapewniona przez model Fides zdrowa pozycja kręgosłupa, w połączeniu z delikatnym wrażeniem miękkości, to doskonały sposób na spokojny sen.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Fides Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL