• Wyprzedaż!
Outlet
MATERASSO

Stelaż DOUBLE MOBIL T5 MATERASSO 80x200 – OUTLET

1 388,00 zł 1 110,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 110,40 zł

Regulowany stelaż Double Mobil T5 Materasso. Stelaż w rozmiarze 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Double Mobil T5 Materasso został stworzony z myślą o osobach, które dużo czasu spędzają w łóżku. Jego zalety docenią szczególnie starsi klienci z problemami zdrowotnymi, a także ci, którzy lubią spędzać cały dzień na relaksie z dobrą książką lub serialem. Stelaż posiada ruchomy podnóżek i zagłówek, które są sterowane elektrycznie za pomocą praktycznego pilota dołączonego do zestawu. Konstrukcja składa się z 28 wytrzymałych, giętych listew i może być używana z każdym modelem materaca przystosowanym do regulowanych stelaży. Całość wzmacnia materiałowy pas, który zwiększa wytrzymałość produktu.
UWAGA! Stelaż z ekspozycji, w stanie bardzo dobrym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Bielsku-Białej, ul. Komorowicka 39. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ STELAŻA: ok. 6 CM
Stelaż Double Mobil T5 Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO