• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING

Materac DOBRANOCKA HILDING 70x140 dziecięcy – OUTLET

309,00 zł 247,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 247,20 zł

Materac dziecięcy Dobranocka Hilding w pokrowcu Dzianina. Wymiary: 70x140.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Dobranocka marki Hilding to produkt skierowany do najmłodszych użytkowników, stworzony z myślą o spełnieniu specyficznych potrzeb rosnącego dziecka. Do jego produkcji wybrano materiały najwyższej klasy, które są nie tylko bezpieczne, ale także posiadają właściwości antyalergiczne. Rdzeń materaca wykonany jest z profilowanej pianki Flexifoam, co gwarantuje doskonałe wsparcie dla dynamicznie rozwijającego się kręgosłupa dziecka. Dzięki porowatej strukturze z nacięciami, materac umożliwia efektywny przepływ powietrza i odprowadzanie wilgotności, co tworzy zdrowy mikroklimat snu i pomaga dziecku czerpać energię do zabawy i poznawania świata każdego dnia. Materac w pokrowcu Dzianina.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, zapakowany w folię zastępczą. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 11 CM
Materac Dobranocka Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING