• Wyprzedaż!
Outlet
MOLLYFLEX

Materac NUVOLA LUSSO MOLLYFLEX 160x200 piankowy – OUTLET

7 350,00 zł 5 145,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5 145,00 zł

Piankowy materac Nuvola Lusso marki Mollyflex w rozmiarze 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Nuvola Lusso to propozycja od włoskiej marki Mollyflex. Wkład tego modelu łączy dwie warstwy pianki Newlatex, zestawione z nowoczesnym materiałem Viscofoam Waterlily. Uzyskano w ten sposób materac charakteryzujący się optymalną sprężystością. Ciężar ciała rozkłada się równomiernie na powierzchni snu, dzięki czemu kręgosłup pozostaje w naturalnym ułożeniu przez całą noc.
UWAGA! Materac z ekspozycji w bardzo dobrym stanie. Widoczne zabrudzenia na pokrowcu. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Częstochowie, przy ul. Drogowców 21, II piętro. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Nuvola Lusso Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MOLLYFLEX