Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac BOOGIE HILDING 80x200 piankowy – OUTLET

2 519,00 zł 1 511,40 zł

Piankowy materac Boogie z kolekcji producenta Hilding. Materac w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac BOOGIE HILDING 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Tencel New 1 1 511,40
2 519,00

Materac Boogie zbudowany jest w trzech warstw wysokiej jakości pianek. Za stabilność podparcia odpowiada pianka wysokoelastyczna, której wykonano specjalne nacięcia, dzięki którym powierzchnia materaca zyskuje aż 7 stref o zróżnicowanej twardości. Materac Boogie to również rozwiązanie dla alergików. Dzięki wykorzystaniu pianki lateksowej w materacu zachowane zostają warunki wolne od alergenów. Warstwę komfortową tworzy natomiast innowacyjna pianka Flofom, która pod wpływem temperatury ciała idealnie dopasowuje się do sylwetki, zapewniając delikatne otulenie w trakcie snu. Materac dostępny w zdejmowanym pokrowcu.
UWAGA! Materac z ekspozycji, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Boogie Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż