Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-50%
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Black Week

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 180x200 kieszeniowy – OUTLET

2 689,00 zł 1 344,00 zł

Materac kieszeniowy Original Multi w zdejmowanym pokrowcu. Materac ze statusem medycznym. Wymiary: 180x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 180x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 180x200 1 1 344,00
2 689,00

Materac Original Multi został wyposażony w warstwę sprężyn kieszeniowych typu MultiPocket. Dzięki temu sprężyny są oddzielone od siebie materiałowymi przegrodami, co znacznie wpływa na poziom komfortu użytkowania modelu. Powierzchnia podzielona jest na strefy o różnej twardości, dlatego pozwala na utrzymywanie kręgosłupa we właściwej pozycji przez całą noc. Materac może być używany obustronnie. Warstwa z pianki wysokoelastycznej amortyzuje pracę sprężyn, a lateks nadaje produktowi ważnych walorów higienicznych. Przez wypełnienie swobodnie przepływa powietrze. Materac znajduje się w pokrowcu. Jego wysokość to ok. 22 cm.
UWAGA! Materac nowy, w rolce. Widoczne niewielkie dziurki oraz zabrudzenie. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Original Multi Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Black Week