Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-15%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac STEP HILDING 100x200 kieszeniowy – OUTLET

629,00 zł 534,65 zł

Kieszeniowy materac Step marki Hilding w zdejmowanym pokrowcu. Materac dostępny w rozmiarze 100x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac STEP HILDING 100x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 100x200, Pokrowiec: Silver 1 534,65
629,00

Wkład materaca Step opiera się na wysokiej jakości sprężynach kieszeniowych oraz piance Flexifoam. Sprężyny tworzą powierzchnię o doskonałej elastyczności punktowej, dzięki której ciało podparte jest punktowo na całej długości, a kręgosłup utrzymany zostaje w anatomicznej pozycji przez całą noc. Pianka Flexifoam zapewnia natomiast odpowiednie otulenie, powierzchnia materaca idealnie dopasowuje się do naturalnej sylwetki użytkownika, tworząc komfortowe warunki do odpoczynku. Materac dostępny w zdejmowanym pokrowcu Silver.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym. Na materac nałożony został rabat w wysokości 15%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Step Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość