Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac LATINO HILDING 80x200 piankowo-lateksowy – OUTLET

1 799,00 zł 1 079,40 zł

Materac Latino z wkładem z pianki lateksowej i Velvet Touch. Materac w rozmiarze 80x200 i pokrowcu Merced.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac LATINO HILDING 80x200 piankowo-lateksowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Merced 1 1 079,40
1 799,00

Materac Latino tworzy połączenie dwóch rodzajów pianek: lateksowej i Velvet Touch. Materac Latino to zarówno stabilne i komfortowe podarcie ciała, jak i w pełni bezpieczne dla alergików. Materac wyróżnia się właściwościami zapewniającymi antyalergiczne warunki podczas snu. Skutecznie chroni przed gromadzeniem i rozwojem alergenów. Materac, za sprawą pianki Velvet Touch, doskonale dostosowuje się do naturalnej sylwetki użytkownika, zapewniając przyjemne otulenie w trakcie odpoczynku. Produkt dostępny w pokrowcu Merced. Oferta dotyczy materaca w rozmiarze 80x200.
UWAGA! Materac z ekspozycji, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Latino Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż