Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac TEMPO PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

4 983,00 zł 2 989,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 989,80 zł

Materac piankowy Tempo z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TEMPO PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 2 989,80
4 983,00

Materac Tempo to jakościowy piankowy model, który został zbudowany z trwałych materiałów. Podstawę materaca tworzy sprężysta i solidna pianka wysokoelastyczna, odpowiadająca za stabilność wypełnienia kręgosłupa podczas snu. Specjalne nacięcia na piance tworzą z kolei powierzchnię o siedmiu strefach twardości, dzięki czemu każda część ciała pozostaje właściwie podparta przez całą noc. Jako warstwę wierzchnią wykorzystano dopasowujący się pod wpływem temperatury i nacisku materiał Visco. Jest to innowacyjna pianka, która delikatnie otula ciało podczas snu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22,5 CM
Materac Tempo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
PAN MATERAC