• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC 180x200 kieszeniowy – OUTLET

5 712,00 zł 3 141,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 141,60 zł

Materac kieszeniowy Air Hybrid Gel z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Air Hybrid Gel został stworzony z użyciem wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych, które reagują indywidualnie, dostosowując się do nacisku w różnych obszarach. Dodatkowo komfortowe warstwy składają się z trwałych pianek, takich jak: antyalergiczny lateks oraz innowacyjna pianka Eliocell, regulująca temperaturę podczas snu. Dzięki takiemu układowi, materac nie tylko zapewnia odpowiednie podparcie ciała, lecz także stwarza higieniczne warunki podczas regeneracji organizmu. Między poszczególnymi warstwami zachodzi ciągła wymiana powietrza, co skutecznie eliminuje gromadzenie się alergenów wewnątrz materaca. Jedną z dodatkowych zalet materaca Air Hybrid Gel jest obecność dwóch stron użytkowych, co umożliwia łatwe dostosowanie do preferencji użytkownika. To rozwiązanie pozwala na wybór strony, która najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom snu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w folii zastępczej. Na materac został nałożony rabat w wysokości 45%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Air Hybrid Gel Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC