Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC 140x200 kieszeniowy – OUTLET

4 151,00 zł 2 490,60 zł

Materac Air Hybrid Gel z wkładem kieszeniowo-piankowym w rozmiarze 140x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC 140x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 140x200 1 2 490,60
4 151,00

Air Hybrid Gel to jedna z propozycji materaca sygnowanego logiem Pan Materac. Jest to materac, którego wkład budują wysokiej jakości sprężyny kieszeniowe działające indywidualnie w zależności od miejsca nacisku oraz komfortowe pianki: antyalergiczny lateks oraz regulująca temperaturę podczas snu innowacyjna pianka Eliocell. Taka budowa zapewnia również, obok prawidłowego podparcia ciała, wysoce higieniczna warunki podczas snu. Pomiędzy warstwami dochodzi do ciągłej wymiany powietrza, dzięki czemu we wnętrzu nie gromadzą się niebezpieczne alergeny. Zaletą materaca Air Hybrid Gel są również dwie strony użytkowe o odmiennej twardości. Materac dostępny w zdejmowanym pokrowcu.
UWAGA! Materac rozrolowany, drobne zmechacenia na pokrowcu, 6 malutkich dziurek wzdłuż lamówki, odpruty zamek z jednej strony na długości 3 cm oraz jedno zaciągnięcie pionowe na boku pokrowca. Z tego powodu na materac nałożony został rabat w wysokości 40%, który uwzględniony już jest w cenie końcowej. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Air Hybrig Gel Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC