Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny
Nowość

Materac RUMBA HILDING 180x200 piankowy – OUTLET

4 319,00 zł 3 023,30 zł

Piankowy model Rumba z innowacyjna pianką Velvet Touch oraz termoelastyczną Visco. Materac dostępny w pokrowcu Medicott Velur.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac RUMBA HILDING 180x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Medicott Velur 1 3 023,30
4 319,00

Materac Rumba tworzą dwie wysokiej jakości pianki zapewniające niezwykle komfortowy i wygodny odpoczynek. Podstawę stanowi pianka Velvet Touch opracowana przez inżynierów firmy Hilding. Jest to wysokoelastyczny materiał o podwyższonej sprężystości, dzięki czemu zapewnia odpowiednią twardość powierzchni. Specjalne nacięcia na powierzchni pianki tworzą siedem stref o zróżnicowanej twardości, dzięki którym ciało utrzymane zostaje w prawidłowej i stabilnej pozycji przez całą noc. Warstwę wierzchnią tworzy termoelastyczny materiał reagujący na nacisk i temperaturę ciała. Doskonale dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając wrażenie delikatnego otulenia podczas snu. Do materaca dołączony został pokrowiec Medicott Velur. który należy prać w 30 st.C.
UWAGA! Materac fabrycznie zapakowany, czyszczony, 3 delikatne smugi na dwóch rogach. Z tego względu na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Rumba Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny
Nowość