• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID VISCO PAN MATERAC 80x200 kieszeniowy – OUTLET

2 642,00 zł 1 849,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 849,40 zł

Materac kieszeniowy Air Hybrid Visco z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Air Hybrid Visco to wysokiej jakości produkt, którego wkład opiera się na siedmiostrefowych sprężynach kieszeniowych, zapewniających punktowe podparcie każdej części ciała. Jedną ze stron materaca stanowi pianka Eliocell, która charakteryzuje się dbałością o higieniczność modelu poprzez eliminację kurzu, roztoczy oraz drobnoustrojów. Dla osób preferujących miękką powierzchnię zaleca się stosowanie strony obłożonej pianką termoelastyczną, która idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika, sprawiając wrażenie przyjemnego otulenia.
UWAGA! Materac z ekspozycji w bardzo dobrym stanie. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Rzeszowie, przy al. Wyzwolenia 2. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Air Hybrid Visco Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC