Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-50%
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Black Week

Materac ORIGINAL THERMO PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

2 349,00 zł 1 174,00 zł

Materac piankowy Original Thermo w pokrowcu. Materac w rozmiarze 160x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL THERMO PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 1 174,00
2 349,00

Materac Original Thermo został stworzony z dwóch rodzajów pianek - wysokoelastycznej oraz termoelastycznej. Pierwsza z nich, za pomocą specjalnych nacięć, nadaje powierzchni do spania aż 7 stref twardości. Poprzez takie rozwiązanie kręgosłup oraz całe ciało użytkownika są perfekcyjnie podparte przez całą noc. Dodatkowo w materacu znajduje się pianka termoelastyczna, odpowiadająca za jego komfort i miękkość. Materac idealnie dostosowuje się do naturalnych krzywizn, dlatego świetnie sprawdzi się u osób zmagających się z różnego rodzaju dolegliwościami bólowymi. Materac znajduje się w jakościowym pokrowcu.
UWAGA! Materac rozrolowany. Widoczne małe przetarcia na rogach oraz płaskiej powierzchni materaca. Pokrowiec lekko zmechacony. Produkt dostępny z rabatem 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Original Thermo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Black Week