Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac TEMPO PAN MATERAC 180x200 piankowy – OUTLET

5 071,00 zł 3 296,15 zł

Materac Tempo Pan Materac z wkładem z trzech rodzajów pianek: HR, wysokoelastyczną oraz Visco.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TEMPO PAN MATERAC 180x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 180x200 1 3 296,15
5 071,00

Materac Tempo z kolekcji Pan Materac. Wyjątkowy model z piankowym wkładem, zapewniający komfort i wygodę podczas codziennego użytkowania. Siedem stref twardości jest gwarancją stabilnego podparcia ciała na całej długości, natomiast warstwa z pianki Visco, pod wpływem temperatury i nacisku idealnie dopasowuje się do krzywizn ciała, zapewniając delikatne otulenie podczas snu. Materac ten polecany jest również alergikom. Budowa materaca oraz materiały, z jakich został wykonany, zapewniają środowisko wolne od kurzu i roztoczy. Materac dostępny w rozmiarze 180x200.
UWAGA! Materac rozrolowany w stanie bardzo dobrym, oryginalna folia uszkodzona. Z tego względu na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22,5 CM
Materac Tempo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC