Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac LATINO HILDING 80x200 piankowo-lateksowy – OUTLET

1 799,00 zł 1 079,40 zł

Materac piankowy Latino Hilding w zdejmowanym pokrowcu Elips.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac LATINO HILDING 80x200 piankowo-lateksowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Elips 1 1 079,40
1 799,00

Wkład materaca Latino tworzą dwie wysokiej jakości pianki: lateksowa oraz Velvet Touch. Latino jest doskonałym wyborem dla osób zmagających się na co dzień z alergiami. Pianka lateksowa wyróżnia się właściwościami, które skutecznie hamują rozwój alergenów. Natomiast w celu zwiększenia komfortu snu zastosowano nowoczesną piankę Velvet Touch, dzięki której materac doskonale dopasowuje się do naturalnej krzywizny ciała, zapewniając odpowiednie podparcie na całej długości. Materac dostępny w rozmiarze 80x200 oraz zdejmowanym pokrowcu Elips.
UWAGA! Materac nowy, w stanie idealnym. Na materac nałożony został rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Latino Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż