Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac ELECTRO HILDING 90x200 hybrydowy – OUTLET

2 639,00 zł 1 847,30 zł

Hybrydowy materac Electro marki Hilding w rozmiarze 90x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ELECTRO HILDING 90x200 hybrydowy – OUTLET Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: ActiCare 1 1 847,30
2 639,00

Wielofunkcyjny materac Electro producenta Hilding to produkt, w którym istnieje możliwość stworzenia aż 6 kombinacji z powierzchnią spania o innym stopniu twardości. Materac Electro to połączenie sprężyn kieszeniowych typu Multipocket z najlepszymi właściwościami pianki wysokoelastycznej i hybrydowego materiału Fusion. Materac Electro posiada dwie strony użytkowe oraz zdejmowany topper, dzięki któremu możemy jeszcze lepiej dopasować powierzchnię spania do swoich oczekiwań. Materac Electro dostępny jest w pokrowcu Acticare.
UWAGA! Materac nowy, w stanie idealnym. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%, który uwzględniony już został w cenie końcowej. Produkty z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 32 CM
Materac Electro Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż