Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-55%
Wyprzedaż
MOLLYFLEX

Materac POLIONDA WATERLILY MOLLYFLEX 90x200 piankowy – OUTLET

3 970,00 zł 1 786,50 zł

Piankowy materac Polionda Waterlily w rozmiarze 90x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac POLIONDA WATERLILY MOLLYFLEX 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 1 786,50
3 970,00

Materac Polionda Waterlily to piankowa propozycja z kolekcji producenta Mollyflex. Jest to materac, który idealnie dopasuje się do naturalnej sylwetki człowieka podczas snu, zapewniają stabilne i prawidłowe podparcie ciała. Wkład materaca tworzą trzy warstwy pianek: dwie warstwy pianki New Latex łączącej w sobie najlepsze właściwości pianek wysokoelastycznych i lateksu, odpowiada za stabilność całej konstrukcji oraz pianka Viscofoam Waterlily, która pod wpływem temperatury i nacisku doskonale odwzorowuje kształt ciała, zapewniając efekt delikatnego otulenia. Materac dostępny w zdejmowanym pokrowcu.
UWAGA! Materac z ekspozycji, kilka małych dziurek w rogu materaca oraz lekkie przebarwienia na dłuższym brzegu. Z tego względu na materac nałożony został rabat w wysokości 55%, który uwzględniony już został w cenie końcowej. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Polionda Waterlily Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MOLLYFLEX