Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

4 744,00 zł 2 846,40 zł

Materac Air Hybrid Gel w pokrowcu. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 2 846,40
4 744,00

Materac kieszeniowy Air Hybrid Gel został stworzony za pomocą systemu sprężyn kieszeniowych. Ze względu na to, że każda z nich jest umieszczona w osobnej kieszeni, materac ugina się punktowo. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się szczególnie w przypadku par. Korzystając z materaca wraz z bliską osobą, użytkownik ma zapewniony najwyższy poziom jakości snu i odpoczynku. Sprężyny uginają się pojedynczo, a więc użyteczność jednej ze stron materaca nie wpływa na kształt drugiej jego części. Materac dodatkowo znajduje się w jakościowym pokrowcu.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Air Hybrig Gel Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC