Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-50%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac GREENGEL ANTIBACTERIAL PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

4 115,00 zł 2 057,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 057,50 zł

Materac Greengel Antibacterial z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac GREENGEL ANTIBACTERIAL PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 2 057,50
4 115,00

Piankowy materac Greengel Antibacterial z wkładem z trzech rodzajów pian. Centralną część materaca stanowi pianka Nightfly o wysokim poziomie elastyczności i sprężystości, dzięki czemu tworzy idealną powierzchnię dla pozostałych warstw. Po obu stronach zastosowano piankę Antibacterial o właściwościach antybakteryjnych, zapewniającą ochronę przed gromadzeniem i namnażaniem się drobnoustrojów. Jako warstwę wierzchnią wykorzystano żelową piankę Greengel, która zapewnia idealne podparcie ciała podczas snu. Materac Greengel Antibacterial jest dostępny w miękkim pokrowcu.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczne lekkie przebarwienia pokrowca. Na materac został nałożony rabat w wysokości 50%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac we Wrocławiu, przy al. Brücknera 32-34. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Greengel Antibacterial Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
PAN MATERAC