• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac PREMIER MATERASSO 90x200 piankowy – OUTLET

1 101,00 zł 770,70 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 825,75 zł

Materac Premier z piankowym wkładem Nightfly oraz Eliocell. Wymiary: 90x200.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Premier to piankowy model dostępny w ofercie producenta Materasso. Wkład materaca stanowią dwie pianki: Eliocell oraz Nightfly. Pierwsza z nich tworzy centralną część materaca. Dzięki odpowiedniej sprężystości zapewnia stabilność całej konstrukcji oraz prawidłowe podparcie podczas snu. Pianka ta cechuje się wysoką odpornością na odkształcenia, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez wiele lat. Pianka Eliocell obustronnie obłożona została wysokoelastycznym materiałem Nightfly, który produkowany jest innowacyjną metodą spieniania wody, bez wykorzystania szkodliwych dla zdrowia substancji. Pianka jest miękka i elastyczna, dzięki czemu zapewnia wysoki komfort odpoczynku.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Zaklejone 2 małe otwory w folii. Na model nałożony został rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Premier Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO