Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-25%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac EREBU JANPOL 140x200 kieszeniowy – OUTLET

1 553,00 zł 1 164,75 zł

Materac kieszeniowy Erebu Janpol w zdejmowanym pokrowcu Smart. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac EREBU JANPOL 140x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Smart 1 1 164,75
1 553,00

Bazową warstwą modelu Erebu są sprężyny kieszeniowe, które umieszczono w pojedynczych materiałowych kieszeniach. Spirale podzielono na siedem stref o zróżnicowanym stopniu twardości. Taki wkład zapewnia stabilne podparcie dla ciała oraz utrzymuje prawidłową pozycję kręgosłupa. W materacu zastosowano także warstwę z włókna kokosowego, która świetnie absorbuje wilgoć oraz ogranicza prawdopodobieństwo pojawienia się skupisk kurzu i pleśni. Produkt znajduje się w miękkim pokrowcu Smart, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac nowy w sklejonej oryginalnej folii producenta. Widoczna dziura w pokrowcu oraz kilka zaciągnięć. Na materac został nałożony rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Erebu Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL