Materac TEMPUR Cloud Supreme
  • Materac TEMPUR Cloud Supreme
  • Materac CLOUD SUPREME piankowy
  • Materac CLOUD SUPREME piankowy
TEMPUR

Materac TEMPUR CLOUD SUPREME

6 552,00 zł
Nowy produkt

Zrównoważone połączenie komfortu oraz stabilnego podparcia w modelu Tempur Cloud Supreme gwarantuje wyjątkowy komfort snu.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Stabilne podparcie oraz niezwykły komfort, które zostały połączone w idealnych proporcjach są cechą charakterystyczną dla całej serii Tempur Cloud Supreme. Prezentowany model, o wysokość 21 cm, jest najniższym z tej kolekcji. Dolną warstwą materaca jest tworzywo cechujące się wydłużoną żywotnością o nazwie DuraBase, które nadaje konstrukcji stabilności i tworzy podstawę dla pozostałych warstw. Bezpośrednio nad tym poziomem umieszczono płytę pianki wspierającej Tempur. Otwartokomórkowa budowa tego materiału zapewnia wysoką przewiewność, ale przede wszystkim stanowi wygodne podparcie dla ciała. Tworzywo równomiernie rozprowadza ciężar użytkownika po całej powierzchni produktu. Materiał Tempur Extra Soft to najbardziej miękka z pianek tego producenta, która reaguje na czynniki zewnętrzne szybciej niż inne, podobne tworzywa. Pod działaniem temperatury i nacisku tworzywo odkształca się i dokładnie otula ciało oraz gwarantuje uczucie wyjątkowego komfortu. Model Tempur Cloud Supreme obszyty jest ozdobnym pokrowcem QuickRefresh.

Pianka Termoelastyczna
Pianka TEMPUR: Pianka, która pod wpływem ciepła i nacisku otula ciało użytkownika wyjątkową miękkością oraz pozwala na głęboki wypoczynek.
Materiał wspierający TEMPUR
Materiał wspierający TEMPUR: Tworzywo o otwartokomórkowej, przewiewnej strukturze, które równomiernie rozprowadza ciężar ciała po całej powierzchni produktu. Pianka jest bardzo wytrzymała na trwałe deformacje.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - średni
Cloud Supreme - budowa
Pokrowiec QuickRefresh
Pokrowiec QuickRefresh: Obszycie z miękkiego, chłonnego materiału nadającego się do czyszczenia w pralkach automatycznych. Maksymalna temperatura wody może wynosić 60°C. Pokrowiec ozdobiony jest oryginalnymi, geometrycznymi wzorami.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
25 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Tempur
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
25 cm
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Tempur
TEMPUR