Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Obniżka
-828,00 zł Materac COMFORT SLEEPMED piankowy
  • Materac COMFORT SLEEPMED piankowy
Promocja
SLEEPMED

Materac COMFORT SLEEPMED piankowy

1 839,00 zł 1 011,00 zł
Nowy produkt

Piankowy materac zapewniający optymalne dopasowanie do kształtu ciała.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 15 dni roboczych
Ilość:

Model Comfort, dzięki zastosowaniu pianki termoelastycznej VitaRest® oraz wysokoelastycznej VPPHR Soft, optymalnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała i gwarantuje zdrowy i komfortowy sen. Dwie warstwy materiału VPPHR o porowatej strukturze różnią się twardością, a zastosowana w nich technologia Aiforce wymusza aktywną wymianę powietrza z otoczeniem. Suche wnętrze zapewnia higieniczność, ponieważ uniemożliwia rozwój grzybów i roztoczy. Ruchoma warstwa pianki termoelastycznej pod wpływem ciepła ciała i jego nacisku dokładnie odwzorowuje kształty. Jej powierzchnia jest specjalnie profilowana i podzielona na 7 stref twardości, dzięki którym kręgosłup jest prawidłowo podparty w każdym punkcie. Cały wkład mieści się w nowoczesnym pokrowcu Merced z wbudowaną taśmą wentylacyjną. Całkowita wysokość produktu wynosi ok. 20 cm. Uwaga! W wypełnieniu materaca w wersji podstawowej nie znajduje się mata kokosowa i można ją dokupić w przypadku chęci podniesienia twardości podłoża. Mata może być wstawiona na dowolnym poziomie wypełnienia i w każdym momencie bez problemu przełożona lub wyjęta. Znaczne zwiększenie twardości – mata powinna zostać umieszczona pomiędzy kremową piankę VitaRest®, a znajdującą się poniżej pianką wysokoelastyczną. Lekkie poprawienie twardości podłoża – mata kokosowa znajduje pod wszystkimi warstwami wypełnienia.

Pianka Wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: trwały materiał odporny na deformacje zapewnia stabilność całej konstrukcji. Pianka jest przewiewna i elastyczna, a jednocześnie nie wywołuje żadnego nacisku na ciało.
Pianka OptiCool™
Pianka Termoelastyczna: innowacyjny materiał wrażliwy na temperaturę i nacisk. Zwany jest także pianką leniwą, ponieważ jego powierzchnia zapada się bardzo wolno i perfekcyjnie odwzorowuje kształty.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Twardość - średni
Comfot - budowa
Pokrowiec Merced
Pokrowiec Merced: materiał stworzony z dzianiny poliestrowej w kolorze białym. Tkanina posiada specjalne perforacje sprawiające wrażenie lekkiego masażu podczas użytkowania. Pokrowiec przepuszcza powietrze, a zawarta w nim taśma 3D sprawnie wentyluje wkład. Posiada wszyty zamek, który ułatwia jego zdjęcie w celu wyprania w temp. nieprzekraczającej 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
20 cm
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
twardy
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Sleepmed
Rated 4.75 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

Materac

Zgodny z opisem

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Super.

Zwlekałem z napisaniem by przetestować :) Materac jest rewelacyjny, rano nie chce mi się wstawać tak wygodnie się leży. Na początku wydawał się za twardy ale kolejne noce uświadamiały mi, ze to był świetny wybór materaca. Polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Zadowolona

Bez zastrzeżeń.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

super produkt, bardzo wygodnie się

super produkt, bardzo wygodnie się śpi. miła obsługa. szybka dostawa.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Promocja
SLEEPMED