Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac GENESI EVOLUTION FRESH HD PERDORMIRE piankowy
  • Materac GENESI EVOLUTION FRESH HD PERDORMIRE piankowy
PERDORMIRE

Materac GENESI EVOLUTION FRESH HD PERDORMIRE piankowy

4 720,00 zł

Materac z pianką Visco, HR oraz pokrowcem z karbonem, srebrem i soją.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Genesi Evolution Fresh HD jest modelem składającym się z dwóch typów pian: termoelastycznej i wysokoelastycznej. Pierwsza z nich jest samo kształtującym się materiałem z pamięcią elastyczną. Tworzywo posiada ergonomiczne cechy, a dopasowując się do ciała nie wywiera na nie żadnego nacisku. Dzięki niej każda część ciała jest właściwie podparta i mięśnie mogą się rozluźnić. Pianka jest hipoalergiczna i antybakteryjna. Jej górną warstwę podzielono na 7 różnych stref anatomicznych. Drugim materiałem wypełniającym materac jest ekologiczna pianka Bio Soja HR. Została wyprodukowana z wykorzystaniem naturalnych ekstraktów oraz olejków sojowych z wodą. Ekstrakty te mają działanie prozdrowotne, nadają świeżości oraz nawilżają. Ten wysokoelastyczny materiał jest bardzo sprężysty, a w jego strukturze (okolice głowy i ud) znajdują się wkładki wspierające z olejkami eterycznymi ułatwiającymi zasypianie i zapewniającymi spokojny sen. W materacu zastosowano technologię clima fresh, tzn. po jednej stronie znajduje się dodatkowa warstwa pianki Visco Mind Clima Fresh z włóknem antyalergicznym, a po drugiej włókna high-tech o dużej sprężystości i oddychalności. Częścią produktu jest innowacyjny pokrowiec z dodatkiem srebra, węgla i soi.

Piana Visco Mind HD
Pianka Visco Mind HD: pianka z pamięcią kształtu, która wolno powraca do wyjściowego kształtu i nie wywołuje nacisku zwrotnego. Pod wpływem ciepła dostosowuje się do formy wywierającej na nią nacisk. Jest bardzo higieniczna i przewiewna. Może być stosowana przez alergików.
Piana Bio Foam Soya HR
Pianka Bio Foam Soya HR: tworzywo produkowane w przyjazny dla środowiska sposób. W składzie pianki znajdują się naturalne komponenty, takie jak olej sojowy i olejki eteryczne. Jej powierzchnia została podzielona na rejony o różnej twardości.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 cm
Twardość - sredni
Genesi Evolution Fresh Perdormire - budowa
Pokrowiec Genesi Soya
Pokrowiec Genesi Soya: trwała tkanina zawierająca srebro, soję i węgiel. Pokrowiec ułatwia rozproszenie ładunków elektrostatycznych nagromadzonych w organizmie. Materiał działa przeciwbakteryjnie, jest przewiewny i delikatny dla skóry jak jedwab. Po każdej stronie posiada wszyty zamek i nadaje się do prania.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
24 cm
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
do stelaży regulowanych
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
tak
Producent:
Perdormire
PERDORMIRE