Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac WINTER GEL PERDORMIRE piankowy
  • Materac WINTER GEL PERDORMIRE piankowy
PERDORMIRE

Materac WINTER GEL PERDORMIRE piankowy

4 830,00 zł

Piankowy materac z warstwą Soft Gel.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Materac Winter Gel to model składający się z pianek o różnych właściwościach i odmiennych parametrach. Wewnętrzna część zbudowana jest z podwójnej warstwy Waterfoam, dzięki czemu właściwie utrzymuje ciało w każdym punkcie oraz zapewnia trwałość produktu. Dolna warstwa ma wysokość 9 cm, a górna – 8 cm. Tuż nad nimi znajduje się powłoka z materiału Visco Mind o grubości 6 cm. Jest niezwykle ergonomiczna i aktywnie dopasowuje się do kształtów. Za najważniejszą właściwość produktu, jaką jest optymalna termoregulacja, odpowiedzialna jest górna warstwa z pianką Soft Gel. Zapobiega ona przegrzaniu się organizmu oraz nadmiernemu poceniu. Materiał ułatwia utrzymanie stałej temperatury ciała i zapewnia optymalne warunki do odpoczynku. Higieniczność materaca na wysokim poziomie utrzymuje zdejmowany pokrowiec z tkaniny Biocell. Ma działanie antystatyczne i przeciwbakteryjne. Połączenie kilku rodzajów pianek zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru ciała na powierzchni produktu, co wpływa z kolei na jego żywotność. Wysokość materaca – 28 cm. Maksymalne obciążenie – do 150 kg.

Pianka Serene
Pianka Waterfoam: tworzywo poliuretanowe wykonane na bazie wody i bez użycia żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji. Występuje w różnych rodzajach gęstości, a co za tym idzie również nośności. Równomiernie rozkłada ciężar na swojej powierzchni i nie ulega deformacjom.
Pianka Visco Mind
Pianka Visco Mind: samoczynnie kształtujący się materiał z pamięcią elastyczną. Nie naciska na ciało w trakcie dopasowywania się do niego. Lepko-sprężysta pianka ma silne właściwości ergonomiczne i wolno odzyskuje wyjściową formę. Ze względu na hipoalergiczność jest bezpieczna dla osób z uczuleniami.
Pianka Soft Gel
Pianka Soft Gel: innowacyjny, nietoksyczny materiał, który dzięki niskiej przewodności ciepła utrzymuje stałe uczucie świeżości. Ułatwia zachowanie odpowiedniej temperatury powierzchni materaca i zapobiega przegrzaniu się organizmu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 cm
Twardość - średni
Winter Gel Perdormire - budowa
Pokrowiec Biocell 40 Fusion
Pokrowiec Biocell 40 Fusion: wykonany jest z antybakteryjnej i antystatycznej tkaniny, w której składzie znajduje się wiskoza z dodatkiem srebra i węgla. Absorbuje i odprowadza nadmiar wilgoci z powierzchni oraz blokuje rozwój bakterii. Pokrowiec jest podzielony na dwie części. Strona A – extra soft foam (2,5 cm) i clima fresh (2 cm) + 100% włókno hipoalergiczne. Strona B – extra soft foam (2,5 cm). Pokrowiec wyposażony jest w zamki błyskawiczne i boczny pas Air Space.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
28 cm
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
jednostronny
Status medyczny:
tak
Producent:
Perdormire
PERDORMIRE