Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac HYDRA FRESH PERDORMIRE piankowy
  • Materac HYDRA FRESH PERDORMIRE piankowy
PERDORMIRE

Materac HYDRA FRESH PERDORMIRE piankowy

2 090,00 zł

Wysoki materac piankowy ze zdejmowanym pokrowcem.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Hydra Fresh należy do kategorii materacy piankowych. Materiał ten stanowi także uzupełnienie pokrowca. Piankę Visco Mind Clima Fresh zastosowano w jego górnej warstwie. To ona pochłania nadmiar ciepła i pozwala na utrzymanie stałej temperatury powierzchni przez całą noc. Pokrowiec jest podzielony na dwie części. Po stronie użytkowej z pianką zastosowano antybakteryjną i antystatyczną tkaninę, a w drugiej części materiał hipoalergiczny. Całość otacza boczny pas wentylacyjny. Wypełnienie materaca Hydra Fresh tworzą dwie warstwy: Extra Soft Foam oraz Waterfoam. Dolna ma wysokość 14 cm i stanowi stabilne podparcie dla ciała. W partii górnej grubość materiału wynosi 4 cm. Pomaga w dostosowaniu się powierzchni do użytkownika i zapewnia dodatkowy komfort. Produkt pokrywa materiał wykonany z naturalnych włókien celulozowych, które chłoną wilgoć z otoczenia. Stanowi on dodatkowe zabezpieczenie dla wypełnienia, a dzięki „oddychalności” gwarantuje mu właściwą higienę. Materac ma wysokość 24 cm, a jego wnętrze 20 cm.

Pianka Waterfoam
Pianka Waterfoam: rodzaj pianki poliuretanowej produkowanej bez użycia szkodliwych dla zdrowia substancji. Wspomaga równomierne rozłożenie ciężaru ciała na powierzchni, dzięki czemu mięśnie podczas odpoczynku są w pełni rozluźnione.
Piana Extra Soft Foam
Pianka Extra Soft Foam: poprawia jakość materaca i nadaje mu miękkości. Pianka jest sprężysta i bezbłędnie dopasowuje się do ciała. Jej struktura gwarantuje ciągłą cyrkulację powietrza oraz suche i higieniczne środowisko snu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 cm
Twardość - sredni
Hydra Fresh Perdormire - budowa
Pokrowiec Biocell 40 Fusion
Pokrowiec Biocell 40 Fusion: składa się z antyalergicznej, antystatycznej i antybakteryjnej tkaniny oraz jednostronnie warstwy komfortowej pianki o grubości 2 cm. Wyposażono go w pas wentylacyjny oraz zamki błyskawiczne.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
24 cm
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Perdormire
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Anna

Jestem zadowolona, szukałam twardego , wysokiego materaca i ten spełnia moje oczekiwania.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
PERDORMIRE