Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac GALAXY VISCOSTAR MATERASSO piankowy
  • Materac GALAXY VISCOSTAR MATERASSO piankowy
MATERASSO

Materac GALAXY VISCOSTAR MATERASSO piankowy

1 565,00 zł
Nowy produkt

Produkt o średniej twardości wykonany z pianki Visco i Eliocell o całkowitej wysokości 25 cm.

Rozmiar:
Pokrowce:
Dostępny do 12 dni roboczych
Ilość:

Poszczególne warstwy modelu Galaxy Viscostar zostały dobrane tak, aby razem tworzyć wygodny materac, służący przez wiele lat. Trzon produktu stanowi wysokoelastyczna, przewiewna pianka Eliocell. Dzięki otwartokomórkowej budowie powietrze przepływa swobodnie przez całą warstwę materiału. Odpowiednia cyrkulacja wewnątrz konstrukcji chroni ciało człowieka przed przegrzaniem oraz zapobiega powstawaniu skupisk kurzu. Pianka posiada pięć niezależnych stref twardości, które umożliwiają, dokładne dopasowanie się do kształtu ciała i tworzą optymalne podparcie dla kręgosłupa. Materiał Visco jest jednym z najpopularniejszych tworzyw, stosowanych do wypełnienia materacy. Swoją popularność uzyskał dzięki niespotykanym właściwościom termoplastycznym. Pianka pod wpływem wysokiej temperatury staje się podatna na odkształcenia i odzwierciedla kształt tułowia użytkownika i tworzy dla niego optymalne podparcie, jednocześnie zapewniając wysoki komfort snu. Pokrowiec Algua, w jakim znajduje się materac, zawiera ekstrakt z alg morskich, które pozytywnie wpływają na cały organizm.

Pianka Eliocell
Pianka Eliocell: Tworzywo o strukturze komórkowej pozwalającej na swobodny przepływ powietrza wewnątrz konstrukcji materaca. Dobra wentylacja ogranicza nadmierną potliwość ciała podczas snu oraz zapobiega rozwojowi szkodliwych roztoczy we wnętrzu produktu.
Pianka Termoelastyczna
Pianka Termoelastyczna: Materiał, który pod wpływem temperatury uplastycznia się i przylega do ciała, redukując w ten sposób nacisk. Rano, po ostygnięciu, powraca do swojej pierwotnej formy. Spanie na produkcie zawierającym piankę termoplastyczną daje przede wszystkim uczucie niezwykłej miękkości oraz komfortu
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni
Galaxy Viscostar - budowa
Pokrowiec Algua
Pokrowiec Algua: Tkanina została uszyta z włókien o dobrych właściwościach absorpcji wilgoci. W strukturze materiału umieszczone są kapsułki z ekstraktem z alg morskich Spirulina. Podczas użytkowania, ze struktury pokrowca uwalniane są witaminy, minerały i inne dobroczynne substancje, które działają kojąco na skórę użytkownika. Dodatkowo badania potwierdzają dobroczynny wpływ alg morskich tego gatunku na układ immunologiczny. Pokrowiec jest zdejmowany i można go prać w temperaturze do 60°C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
MATERASSO