Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac MEMO PLATINUM RELAKS piankowy
  • Materac MEMO PLATINUM RELAKS piankowy
  • Materac MEMO PLATINUM RELAKS piankowy
RELAX

Materac MEMO PLATINUM RELAKS piankowy

1 599,00 zł
Nowy produkt

Najwyższej jakości produkt o dwuwarstwowej budowie.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Memo Platinum jest materacem stworzonym w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Składa się z pianki wysokoelastycznej Comfort o wysokości 11 cm oraz termoelastycznej – 7 cm. Zastosowanie w nich odpowiednich nacięć powoduje, że powierzchnia użytkowa idealnie dostosowuje się do kształtu ciała. Warstwa bazowa stabilizuje konstrukcję, jest trwała i odporna na duże obciążenia. Znajdująca się nad nią powłoka termoelastyczna staje się natomiast plastyczna, gdy oddziałuje na nią temperatura i nacisk. Nie zapada się natychmiastowo, tylko powoli i stopniowo otula ciało. Materac we właściwy sposób podpiera głowę, ramiona i biodra. Może być stosowany w profilaktyce przeciwodleżynowej. Ma wysokość 18 cm i nadaje się do łączenia z każdym rodzajem stelaża. Otacza go pralny pokrowiec z tkaniny MicroModal.

Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: sprężysty i elastyczny materiał o niejednorodnej budowie. Jest trwalszy od pianek poliuretanowych i szybciej odzyskuje wyjściową formę. Nie zalegają w niej kurz i roztocza.
Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: innowacyjny materiał zwany także pianką leniwą. Stopniowo dopasowuje się do kształtu, który wywiera na niego nacisk. Stosuje się go często w produktach antyodleżynowych.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 cm
Twardość - średni
Memo Platinum - budowa
Pokrowiec membranowy
Pokrowiec membranowy: został wykonany z materiału MicroModal, składającego się z włókien celulozowych. Są one niezwykle cienkie i zapewniają dużą przewiewność tkaninie. Posiada atest Eko Tex Standard 100. Pokrowiec może być czyszczony w temp. do 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
18 cm
Twardość:
średni
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Certyfikaty:
Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
Producent:
Relaks
RELAX