Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac ENERGY PLATINUM RELAKS piankowy
  • Materac ENERGY PLATINUM RELAKS piankowy
  • Materac ENERGY PLATINUM RELAKS piankowy
RELAX

Materac ENERGY PLATINUM RELAKS piankowy

1 999,00 zł
Nowy produkt

Materac z wysokoelastycznym wkładem i funkcjonalnością Duo.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Energy Platinum należy do kolekcji marki Relaks, stworzonej dla najbardziej wymagających klientów. Pianka z siedmioma strefami komfortu zapewnia odpowiednie warunki snu, niezależnie od pozycji, w jakiej ułożone jest ciało. Materiał jest sprężysty i przewiewny. W przypadku większych rozmiarów (160x200 i 180x200) istnieje możliwość podziału powierzchni na połowy o różnych twardościach. To rozwiązanie dylematu osób korzystających z jednego modelu materaca, jednak preferujących różną twardość podłoża. Zachowanie produktu w czystości jest bardzo proste, dzięki zdejmowanemu pokrowcowi membranowemu. Tkanina jest chłonna i ułatwia utrzymanie suchego środowiska snu. Energy Platinum jest modelem dwustronnym o wysokości 24 cm.

Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: materiał cechujący się elastycznością, sprężystością i odpornością na deformacje. Jego struktura zapewnia stałą wymianę powietrza między wypełnieniem i otoczeniem. Nie deformuje się pod wpływem dużych obciążeń.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 cm
Twardość - twardy
Energy Platinum - budowa
Pokrowiec membranowy
Pokrowiec membranowy: trwała tkanina pikowana specjalnym włóknem klimatyzującym. Zabezpiecza wypełnienie i pochłania nadmiar wilgoci z otoczenia. Wspomaga regulację temperatury ciała podczas snu. Posiada pas klimatyzujący 3D. Tkanina z certyfikatem Eko Tex Standard 100.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
24 cm
Twardość:
twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Relaks
RELAX