Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac DYNAMIC PLATINUM RELAKS piankowy
  • Materac DYNAMIC PLATINUM RELAKS piankowy
  • Materac DYNAMIC PLATINUM RELAKS piankowy
RELAX

Materac DYNAMIC PLATINUM RELAKS piankowy

2 579,00 zł
Nowy produkt

Komfortowy materac piankowy z dwiema twardościami do wyboru.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Dynamic Platinum to ekskluzywny model wykazujący właściwości ortopedyczne. Powierzchnie zostały podzielone na strefy o odmiennej twardości, co ułatwia właściwe podparcie dla najcięższych partii ciała. Wypełnienie tworzą dwie pianki: wysokoelastyczna (17 cm) i wellness. (2,5 cm). Pierwsza odpowiada za stabilność i odpowiednie podparcie dla ciała, a druga za komfort wypoczynku. Pianka wellness to materiał termoelastyczny, który posiada właściwości masujące. Powoli dopasowuje się do ciała i nie wywołuje na nie żadnego nacisku. Obie warstwy są wyjątkowo przewiewne i nie wsiąkają wilgoci, tylko odprowadzają ją na zewnątrz materaca. Istnieje możliwość podziału powierzchni na połowy o twardościach H2 i H3 (tylko w rozmiarach 160x200 i 180x200). Dynamic Platinum otoczony jest przez standardowy pokrowiec membranowy z pasem klimatyzującym. Wysokość: 24 cm

Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: rodzaj pianki poliuretanowej o zwiększonej trwałości i sprężystości. Charakteryzuje się niejednorodną budową i niewielką masą własną. Przez jej strukturę swobodnie przepływa powietrze i usuwa kurz mogący tam zalegać.
Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: materiał tan staje się plastyczny w wyniku oddziaływania temperatury i nacisku. Nie napiera na ciało, więc eliminuje ryzyko ścierpnięcia kończyn lub zaburzeń w krążeniu krwi. Polecany szczególnie w przypadku profilaktyki antyodleżynowej.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 cm
Twardość - średni
Dynamic Platinum - budowa
Pokrowiec membranowy
Pokrowiec membranowy: miękka, pikowana tkanina wyposażona w pas klimatyzujący i zamek ułatwiający jej zdjęcie z materaca. Nie naciągnie się podczas czyszczenia w temp. 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
24 cm
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Status medyczny:
nie
Producent:
Relaks
RELAX