Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac DUAL GOLD RELAKS piankowy
  • Materac DUAL GOLD RELAKS piankowy
  • Materac DUAL GOLD RELAKS piankowy
RELAX

Materac DUAL GOLD RELAKS piankowy

1 319,00 zł
Nowy produkt

Materac piankowy z dwiema powierzchniami o różnym poziomie twardości.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

W materacu Dual Gold mamy do czynienia z połączeniem warstw pianki wysokoelastycznej o różnej gęstości. Zestawienie takie pozwoliło na uzyskanie dwóch stron z odmiennymi twardościami. Dodatkowo w przypadku modeli 160x200 i 180x200 istnieje możliwość podziału produktu i utworzenia materaca z dwiema twardościami na jednej powierzchni. Ta funkcja jest przydatna szczególnie w przypadku osób, które współdzielą materac i istnieje między nimi spora różnica wagowa. W wypełnieniu zastosowano dwie pianki o falistej strukturze, podzielone na siedem stref twardości. Materac zapewnia wypoczynek w komfortowych warunkach i pełną regenerację sił. Otacza go lekki i trwały pokrowiec, który może z łatwością zostać zdjęty i wyprany w odpowiednich detergentach i temp. do 60 st.C. Aby produkt zachował swoje właściwości jak najdłużej, zaleca się naprzemienne korzystanie z jego obu stron. Materac ma wysokość 20 cm.

Pianka wysokoelastyczna
Pianka Wysokoelastyczna: porowaty materiał o znacznej elastyczności, sprężystości i odporności na obciążenia. W odróżnieniu od tradycyjnej pianki poliuretanowej odzyskuje bardzo szybko pierwotną formę. Pianka jest przewiewna i higieniczna.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 cm
Twardość - średni
Dual Gold - budowa
Pokrowiec membranowy
Pokrowiec membranowy: wytrzymała tkanina chroniąca wypełnienie materaca przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Posiada specjalne pikowanie, które wpływa korzystnie na regulację temperatury ciała. Certyfikat - Eko Tex Standard 100. Temp. czyszczenia – 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
20 cm
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Producent:
Relaks
RELAX