Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac THERMO PLATINUM RELAKS piankowy
  • Materac THERMO PLATINUM RELAKS piankowy
  • Materac THERMO PLATINUM RELAKS piankowy
RELAX

Materac THERMO PLATINUM RELAKS piankowy

2 179,00 zł
Nowy produkt

Trójwarstwowy materac piankowy z pokrowcem membranowym.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

W modelu Thermo Platinum zastosowano trzy wzajemnie uzupełniające się warstwy, tworzące 7 stref komfortu. Są nimi pianki o różnych właściwościach: termoelastyczna, wysokoelastyczna i komfort. W podstawie znajduje się najbardziej trwała i stabilna z nich. To ona odpowiada za wytrzymałość konstrukcji i stabilne podparcie dla ciała. Pianka wysokoelastyczna nie wywiera żadnych nacisków, a jej nieregularna budowa pozwala na swobodny przepływ powietrza przez wnętrze materaca. Najbardziej delikatną i wygodną jest natomiast warstwa wykonana z pianki termoelastycznej. Materiał stopniowo odwzorowuje linię sylwetki użytkownika, dzięki czemu sprawia wrażenie delikatnego otulenia. Do materaca przynależy pokrowiec membranowy z tkaniną MicroModal i siatką wentylującą w dolnej części. Wysokość: 22 cm.

Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: jej struktura zapewnia aktywną wentylację. Materiał jest wytrzymały na zniekształcenia, a podczas użytkowania minimalnie traci na sztywności. Natychmiast odzyskuje pierwotny kształt.
Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: innowacyjne rozwiązanie, po raz pierwszy zastosowane przez NASA. Pianka nie uciska ciała, tylko stopniowo do niego przylega. Zaleca się jej stosowanie w profilaktyce antyodleżynowej.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 cm
Twardość - średni
THERMO PLATINUM - budowa
Pokrowiec membranowy
Pokrowiec membranowy: tworzy go gładka tkanina Micro Modal. Jej włókna zostały wykonane z celulozy, dzięki czemu są 40 razy cieńsze od włosa ludzkiego. Pokrowiec jest łatwy w pielęgnacji. Temp. prania – 60 st.C. Posiada certyfikat Eko Tex Standard 100.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
22 cm
Twardość:
miękki
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Status medyczny:
nie
Certyfikaty:
Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
Producent:
Relaks
RELAX