Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac PIANO SEMBELLA piankowy
  • Materac PIANO SEMBELLA piankowy
SEMBELLA

Materac PIANO SEMBELLA piankowy

395,00 zł
Nowy produkt

Piankowy materac dziecięcy zapewniający stabilne podparcie dla kręgosłupa.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Dobór odpowiedniego materaca do dziecięcego łóżka jest szczególnie ważny ze względu na kształtowanie prawidłowej postawy ciała. Kręgosłup podczas odpoczynku powinien być właściwie podparty. Jeśli wypełnienie będzie zbyt miękkie w łatwy sposób możne doprowadzić do różnych skrzywień. Model Piano od marki Sembella jest produktem zaprojektowanym specjalnie z myślą o noworodkach i małych dzieciach. Wypełnia go antyalergiczna, oddychającą pianka wysokoelastyczna BULTEX®. Jest odpowiednio twarda i stabilnie podpiera ciało na całej długości. Zewnętrzne krawędzie materaca wykonane są natomiast z twardej pianki poliuretanowej. Stabilizują konstrukcję i pomagają maluchom przy stawianiu pierwszych kroków. Otaczający wnętrze pokrowiec nadaje mu walorów higienicznych i może być często odświeżany w temp. 60 st.C. Wysokość materaca: 10 cm.

Pianka Bultex
Pianka Bultex®: pochodne ropy naftowej zostały zastąpione naturalnym olejem. Wysokiej jakości antybakteryjny, ekologiczny materiał. Zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa przy zachowaniu odpowiedniego poziomu elastyczności.
Pianka poliuretanowa
Pianka poliuretanowa: antyalergiczny materiał usztywniający materace i przedłużający ich żywotność. Jest przewiewna i higieniczna.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 10 CM
Twardość - średni
Opti Bio - budowa
Pokrowiec pikowany
Pokrowiec pikowany: pokrowiec tworzy przyjemna i delikatna w dotyku tkanina o właściwościach zapewniających ochronę antybakteryjną. Zapewnia niezwykle higieniczne warunki podczas snu. Nadaje się do prania wodnego w temperaturze do 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
10 cm
Informacje dodatkowe:
odwracalny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
SEMBELLA