Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac MODULIA BULTEX® SEMBELLA piankowy
  • Materac MODULIA BULTEX® SEMBELLA piankowy
SEMBELLA

Materac MODULIA BULTEX® SEMBELLA piankowy

1 133,00 zł
Nowy produkt

Wygodny materac piankowy z płyty BULTEX

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Materac Modulia Bultex® to ciekawa propozycja od marki Sembella. Składa się z jednorodnej płyty pianki wysokoelastycznej BULTEX®. Wkład ten jest podzielony na różne strefy twardości. Zróżnicowanie takie jest korzystne dla kręgosłupa oraz takich partii jak biodra i barki, które wymagają lepszego podparcia. Pianka posiada system wewnętrznych i powierzchniowych kanałów wentylacyjnych. Dzięki nim nie istnieje ryzyko przegrzania organizmu, a nadmiar wilgoci jest szybko odprowadzany poza materac. Pianka wysokoelastyczna jest sprężysta i wytrzymała na zmienne obciążenia. Materac z łatwością odwzorowuje kształt ciała użytkownika. Dzięki właściwościom ortopedycznym może być używany przez osoby cierpiące na problemy z kręgosłupem. Do produktu przynależy pokrowiec MEDICOTT® o właściwościach antyalergicznych. Materac ma wysokość 19 cm. Jest dostępny w różnych rodzajach twardości. Należy go używać obustronnie, co znacznie wpłynie na przedłużenie jego żywotności. Posiada praktyczne uchwyty wszyte po bokach materaca. Może być łączony ze stelażami regulowanymi.

Pianka Bultex®
Pianka Bultex®: pianka wysokoelastyczna o doskonałej wentylacji. Jej struktura jest zbliżona do naturalnej gąbki morskiej. Jest podzielona na 7 stref komfortu i posiada zróżnicowaną twardość w rejonie barkowym i biodrowym. Ma właściwości antybakteryjne i hamujące rozwój grzybów. Powstaje z wykorzystaniem metod przyjaznych środowisku. Jest trwała i nie ulega łatwo zniekształceniom.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 cm
Twardość - średni
Modulia Bultex Sembella - budowa
Pokrowiec Medicott
Pokrowiec Medicott®: antyalergiczna tkanina zawierająca nici posrebrzane wpływające na antystatyczność i antybakteryjność produktu. Jest grubo pikowana klimatyzującą włókniną poliestrową. Nadaje się do czyszczenia w temp. 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
19 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
średni/twardy
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Status medyczny:
nie
Producent:
Sembella
Rated 4.75 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

Wygodny

Po pół roku mogę polecić ten model. Pianka Bultex bardzo wygodna, materac dość twardy ale takiego z mężem szukaliśmy.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac nie został dostarczony , choć minął 15 dzień od zamówienia

Sądzę, że firma, która podejmuje zobowiązanie dostarczenia towaru w ciągu 14 dni od momentu zapupu, ma obowiązek wywiązania się z tego zobowiązania.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Dobra jakość, super serwis

Dobra jakość, super serwis

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Materac piankowy Modulia Bultex

Materac super. Z łóżka poprostu niechce wstawać. Polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
SEMBELLA