Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac BABY SWISS MATERASSO dziecięcy
  • Materac BABY SWISS MATERASSO dziecięcy
MATERASSO

Materac BABY SWISS MATERASSO dziecięcy

700,00 zł
Nowy produkt

Wysokiej jakości materac dziecięcy z pokrowcem LAVENDER.

Rozmiar:
Dostępny do 12 dni roboczych
Ilość:

Producentem materaca Baby Swiss jest słowacka firma Materasso specjalizująca się w artykułach rehabilitacyjnych. Większość ich materacy została zakwalifikowana do kategorii produktów medycznych. Linia produktów dla dzieci jest tworzona przez nich ze szczególną troską o zachowanie wszelkich norm bezpieczeństwa. Materac Baby Swiss został stworzony z pianki AventO2, wyprodukowanej z użyciem szwajcarskich roślin. Dzięki odpowiedniemu profilowi materac uzyskał właściwą sprężystość i jest w stanie pozbyć się wilgoci ze swojego wnętrza oraz dostarczyć do niego świeżego powietrza z otoczenia. Zawilgocenie wkładu mogłoby doprowadzić do powstania grzyba i pleśni, które osłabiają odporność organizmu i mogą powodować zapalenie zatok i gardła. Materac posiada zdejmowany pokrowiec Lavender, nasączony ekstraktem z kwiatu Lawendy. Pokrowiec został wyposażony w siatkę 3D, poprawiającą wymianę powietrza między zawartością materaca a otoczeniem. Delikatny zapach i miękkość pokrowca wpływają na pełniejsze odprężenie podczas odpoczynku. Dziecięcy materac Baby Swiss został objęty 5-letnią gwarancją od producenta.

Pianka AventO2
Pianka AventO2: to nowoczesna forma znanej dobrze piany wysokoelastycznej. Oprócz wszystkich charakterystycznych dla niej cech, jak plastyczność i elastyczność punktowa, dodatkowo posiada właściwości lecznicze pochodzące z roślin alpejskich. Materace wykonane z pianki AvenyO2 zaliczają się do produktów ekskluzywnych.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 11 CM
Twardość - średni
Baby Swiss - budowa
Pokrowiec Lyocell
Pokrowiec Lavender: delikatna tkanina pokrowca została nasycona olejkiem z lawendy lekarskiej. Zastosowanie go w materacach i poduszkach pozwala na korzystanie z codziennej aromaterapii we własnym domu. Lawenda regeneruje system nerwowy i łagodzi objawy spowodowane stresem, jak migreny czy napięcia mięśniowe. Delikatny zapach ułatwia zasypianie i zapewnia spokojny sen.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
11 cm
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
Producent:
Materasso
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Lawendowy materacyk

Bardzo polecam!, o ile ja wybrałam materacyk intuicyjnie:) o tyle półtora rocznego Jasia trudno namówić ,aby placem zabaw nie było Jego łóżeczko. Jaś przesypia całe noce a my jesteśmy bardzo zadowoleni- zapach lawendy kompletnie nie przeszkadza- bardzo delikatna bryza. Polecam :)

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
MATERASSO