PAN MATERAC

Materac SORAJA PAN MATERAC piankowy

1 490,00 zł

Komfortowy materac Soraja Pan Materac z nowoczesnym wkładem piankowym z pianki termoelastycznej i pianki Bultex. Materac dostępny w antyalergicznym pokrowcu PetiCair.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Soraja Pan Materac to produkt, który odznacza się wytrzymałością, elastycznością oraz niesamowitą wygodą. Materac Soraja składa się z połączenia dwóch pianek: 6-centymetrowej pianki termoelastycznej Sensipur oraz 14-centymetrowej warstwy wysokoelastycznej pianki Bultex. Do właściwości pianki termoelastycznej można zaliczyć zdolność do reagowania na zmianę temperatury i nacisku, dzięki czemu dopasowuje się ona do pozycji ciała podczas snu. Pianka Bultex to materiał, który wyróżnia się wysoką przewiewnością. Swoim wyglądem przypomina gąbkę morską, co sprawia, że posiada doskonałe właściwości wentylacyjne. Dla większego komfortu pianka dzieli się na siedem stref, które dostosowują się do kształtu ciała. Z powodzeniem mogą korzystać z niej alergicy, ponieważ cechują ją także właściwości antyalergiczne. Pokrowiec PetiCair pomaga w neutralizacji wszelkich alergenów. Dzianina, z której został wykonany, zawiera mikrokapsułki, które po pęknięciu pochłaniają wilgoć, wytwarzając probiotyki i tym samym oczyszczając alergeny. Materac Soraja Pan Materac to świetna propozycja dla osób, które borykają się z różnymi alergiami. Dodatkowo produkt jest bardzo wytrzymały i zapewnia nieprzerwany, zdrowy sen.

Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: materiał posiadający zdolność do zmiany struktury pod wpływem temperatury i nacisku, dzięki czemu dopasowuje się do kształtu ciała. Pianka powoli powraca do wyjściowej formy. Nie naciska na ciało, dzięki czemu krążenie krwi nie zostaje zaburzone. Może być stosowana przez alergików.
Pianka Dynamic Blue
Pianka Bultex: wysokoelastyczna pianka Bultex to innowacyjny materiał wyróżniający się świetną wentylacją. Właściwości wentylacyjne wynikają z wyjątkowej struktury, która przypomina gąbkę morską. Pianka podzielona została na 7 stref twardości, aby w pełni dopasować się do każdej części ciała podczas snu. Materiał wyróżnia się odpornością oraz dużą wytrzymałością, nie ulega trwałym zniekształceniom.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - średni
Materac Soraja - budowa
Pokrowiec PetiCair
Pokrowiec PetiCair: pomaga w neutralizacji wszelkich alergenów, w tym także odzwierzęcych. Dzianina zawiera mikrokapsułki wypełnione naturalnymi probiotykami przeciwko alergicznym zakłóceniom snu. Dzięki tarciu między ciałem a pokrowcem mikrokapsułki pękają i pochłaniają wilgoć, a wówczas probiotyki zaczynają się namnażać i oczyszczać alergeny.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
22 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wysokość:
22 cm
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
nie
Producent:
Pan Materac
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
PAN MATERAC